نمایشگاه معماری

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن (میدکس) امروز دوشنبه ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۳ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های تهران، افتتاح گردید.

به گزارش ستاد برگزاری، این نمایشگاه در فضایی به وسعت بیش از ۱۵,۰۰۰ متر مربع و با حضور بیش از ۳۲۰ شرکت‌کننده داخلی و خارجی از ۱۶ کشور جهان مهمترین رویداد حوزه معماری و معماری داخلی در تهران می‌باشد. در این نمایشگاه شرکت‌های مشاوره و طراح معماری و معماری داخلی، تجهیزات دکوراسیون، کف‌پوش، دیوارپوش، پرده، لوازم تزئینی و مبلمان باغی، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات هوشمندسازی، تکنولوژی‌های نوین ساختمان و کتب تخصصی و دانشگاهی به ارائه محصولات و خدمات خود اقدام نموده‌اند.

عبدالکریم جلالی رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ضمن اعلام خبر فوق افزود: برگزاری چندین کارگاه آموزشی در حوزه معماری و نشست‌های تخصصی از جمله مواردی است که در حاشیه نمایشگاه پیش‌بینی شده است.

 

وی افزود: خوشبختانه نمایشگاه میدکس با اخذ تائیدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌ها، افتخاری ملی کسب نموده و به برندی جهانی تبدیل شده است. جلالی استقبال از نمایشگاه را قابل توجه دانست و رشد ۱۵% درصدی در تعداد و متراژ کل نمایشگاه و رشد ۱۵۰ درصدی حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه را حاکی از توجه ویژه به بازار ایران دانست.