با ۵۰۰ میلیون تومان صاحب خانه شوید

خانه‌های زیر ۵۰۰ میلیون تومان در تهران به ندرت پیدا می‌شود و مشاوران املاک می‌گویند که این خانه‌ها به سرعت به فروش می‌رسد زیرا تقاضا برای آنها بسیار زیاد است.

به گزارش روزگارمعدن؛ خانه‌هایی که زیر ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارند، در بازار مسکن تهران به دشواری پیدا می‌شود. عمده این خانه‌ها در منطقه اندیشه واقع شده‌ است که در ۲۰ کیلومتری غرب تهران قرار دارد. در مناطق ۲۲ گانه شهر هم انگشت شماری خانه‌های زیر ۵۰۰ میلیون تومان پیدا می‌شود که بیشتر سوئیت‌های کوچک زیر ۵۰ متر و قدیمی هستند.

گزینه‌های محدودی آپارتمان وام‌دار هم وجود دارد که بنگاه‌داران هزینه وام و البته رهن خانه را از مبلغ کل کم کرده‌اند و مشتری می‌تواند با پول نقد کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان این خانه‌ها را خریداری کند.

مشاوران املاک تهران می‌گویند مسکن زیر ۵۰۰ میلیون تومان در تهران متقاضی زیادی دارد و گاهی این خانه‌ها به محض اینکه آگهی می‌شود آنی به فروش می‌رسد و فرصت بازدید را هم از بقیه متقاضیان می‌گیرد!

blog_posts style=”normal” columns=”3″ columns__md=”1″ auto_slide=”6000″ cat=”28″ posts=”100″ readmore=”ادامه اخبار” readmore_color=”alert” readmore_style=”underline” readmore_size=”small” show_date=”false” image_height=”56.25%” image_hover=”zoom”]