مسکن ملی : اشتباهات رایج متقاضیان مسکن ملی هنگام ثبت‌نام

مسکن ملی : اشتباهات رایج متقاضیان مسکن ملی هنگام ثبت‌نام

ثبت‌نام مسکن ملی در شهر تهران از روز گذشته شروع شد. با توجه به جمعیت بالای این شهر بسیاری از متقاضیان موفق نشدند درخواست خود را برای شهر مورد نظر به ثبت برسانند که تعداد زیاد متقاضی و اشتباهات رایج کاربران هنگام ثبت‌نام علت اصلی جا ماندن از ثبت درخواست بود.

متقاضیان ثبت‌نام مسکن ملی هنگام ثبت‌نام باید به چند نکته توجه کنند تا ثبت‌نام آنان با مشکل مواجه نباشد.نخست آنکه در سامانه‌های ثبت‌نامی نباید هنگام ثبت‌نام کاربران همزمان از فیلتر‌شکن استفاده کنند. نکته دیگر اینکه در تمام فرآیند ثبت‌نام کاربران نباید همزمان سایت‌های دیگر را باز کنند. از طرف دیگر هنگام ثبت‌نام به هیچ عنوان نباید از کلید بازگشت(back) استفاده کرد. در غیر این صورت ثبت‌نام باید از ابتدا شروع شود و با توجه به تعداد زیاد متقاضیان شانس ثبت‌نام کاهش پیدا می‌کند. ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان‌های تهران، البرز و قزوین از روز شنبه ۳۰ آذر آغاز شد. همچنین از روز گذشته و به مدت ۳ روز در ثبت‌نام مرحله دوم این طرح در استان‌های اصفهان، کرمان، خراسان جنوبی، زنجان و هرمزگان آغاز شد.

تکمیل ظرفیت در بیشتر شهرها

ظرفیت در هشت استانی که روز گذشته ثبت‌نام در آنها صورت گرفت به جز شهرهای ایوانکی، شریف آباد برای استان تهران و اشتهارد در استان البرز تکمیل شد. متقاضیان برای نام‌نویسی به سایت www.tem.mrud.ir مراجعه کنند.